Участници

Това е списък с участниците за софийското издание на Spring360 2019. Ако откривате някакъв проблем или неточност, пишете ни през формата за контакти!

БЕГАЧ 1БЕГАЧ 2БЕГАЧ 3ДИСЦИПЛИНАОТБОР
Бегачи 12 часа
Cvetomir Bankov12 часаBegach
Pavel Petrov12 часаMt running
Yordan Stoilov12 часаGTT / The Breakfast Club
Нели Ангелова12 часаGTT
Stanimir Borov12 часаКласа
Mihaela Ivanova Englaro12 часаBegach
Alexander Danchev12 часаAIDI
Ivaylo Ivanov12 часаAIDI
Yasen Kirilov12 часа
Румениге Юруков12 часаТичане Му е майката
Marian Dimitrov12 часаrunner.bg
Владимир Ставрев12 часаSparta
Iveta Kostadinova12 часаArdigali
Velin Dilov12 часа
Daniel Davchev12 часа
Vera Mitova12 часа
Todor Dimitrov12 часа
Miglena Petkova12 часа
Боряна Иванова Попова-Цветкова12 часа
Lyubomir Genov12 часаUniversal
Alexander Dimov12 часаЖулистан, Asics Frontrunner Bulgaria
Dimitar Savov12 часаLogos
Hristo Tsvetkov12 часаBegach
Krasimira-An Petrova12 часа
Blagoy Solakov12 часаНа Тати Принцесата
Ralitsa Angelova12 часа
Borislav Bozhankov12 часа
Nathan Bark12 часа
Yana Petrova12 часаАзимут
Stoyan Mavrodiev12 часа
Pavlin Ivanov12 часаNe chlenuvam
Milen Tonchev12 часаStenata
Ivaylo Hadzhiev12 часаBegach
Gergana Malcheva12 часа
Metodi Rizov12 часа
Бегачи 6 часа
Галин Галчев6 часа
Даниел Дилков6 часа
живко живков6 часа
Stoyan Rachev6 часа
Александър Велчев6 часа
Tsenko Tsenov6 часа
Svetoslav Traykov6 часаBT Revolution
Тодор Тодоров6 часа
Ivan KULINCHEV6 часа
Lachezar Todorov6 часа
Teodor Milkov6 часаICDSOFT
Моника Филипова6 часа
Борис Чакалов6 часаЖулистан
Miroslav Karabonev6 часа
Rositsa Petrova6 часа
Boyan Yordanov6 часаBegach
Людмила Гюрова6 часа
Кристина Анчева АНЧЕВ6 часа
Kristina Velkova6 часа
Тодор Грудев6 часа
Тодор Тодоров6 часаБушидо
Mihail Stoychev6 часа
Stanislav Ivanov6 часаBegach/Fenix
Myriam CASTAIGNEDE6 часа
Samuel Papot6 часа
Пламен ветков6 часа
Nikola Ovcharski6 часаadidas Runners Sofia
Димитър Димкин6 часа
Philip Nasr6 часаAdidas Runners Sofia
Georgi Stefanov6 часаBegach
Christo Christov6 часа
Eliya Atanasova6 часа
Vasil Grozev6 часаСпортен Клуб Бегач, Deaf - 60+
Пламен Марчев6 часа
Murry Ivanoff6 часа
Petar Petrov6 часа
Iskren Ivanov6 часаBegach
Малина Борисова6 часа
Shahin Muzaferov6 часа
Dimitar ILIEV6 часа
Димо Бенев6 часаРеСпорт
Ivo Teodossiev6 часа
Krasimiw Nikolov6 часаBegach
Svetoslav ILIEV6 часаBegach
Петър Илиев6 часа
Джейн Димитрова6 часа
Miroslav Filkov6 часа
Mitko Mitkov6 часа
Vladimir Todorov6 часаBegach.BG
Десислава Николчева6 часа
Павел Куц6 часаCOPROSTASIS
Николай Банкин6 часаDNF
Borislav Penchev6 часа
Надежда Станилова6 часаASICS Frontrunner
Ovidiu Silivestru6 часаNone
Martina Milkovska6 часа
Viktor Kyosev6 часа
Петьо Николов6 часаБЕГАЧ
Vladimir Vladimirov6 часа
Станислав Дамянов6 часа
Иван Любенов6 часа
Деян Колев6 часа
Димо Желев6 часа
Delyan Savov6 часа
Ivaylo Petkov6 часа
Anton Vlahov6 часа
Емил Генов6 часа
Simeon Stefanov6 часа
Teodora Stefanova6 часа
Nikolay Chavdarov6 часа
Deian Petkov6 часаBegach
Даниел Николов6 часа
Atanas Tonchev6 часа
Tsvetan Georgiev6 часа
Yordan Radunchev6 часа
Щафети 2 х 3 часа
Emil MishevStoyan Stoyanov2 х 3 часаВинету и Поразяващата ръка
Gennadiy VorobyovNikolay Novodran2 х 3 часаNetpeak
Mariia MolchanovaDaniela Vladinova2 х 3 часаBride Team
Milko TodorovKaloyan Iliev2 х 3 часаБастуните
Кирил ПанчевНиколай Петров2 х 3 часаГруба Селска Сила
Velko GerasimovAlex Popov2 х 3 часаVecturs
Elenko ElenkovAngel Shoilev2 х 3 часаАпостолите на Кашпировски
Iva RoussevaDamyan Stoychev2 х 3 часаХумус с чесън
Хамстер 2 Боряна НиколчеваХамстер 1 Пламен Балжиев2 х 3 часаБИП - Хамстер тийм
Bo DudekDimitar Marinov2 х 3 часаHero & Zero
Georgi MitevAlexander Beshkov2 х 3 часамалките петерсончета
Maksim StoimenovAngel Shoilev2 х 3 часаBegach Running Club
Славена ТопалскаЗдравко Иванов2 х 3 часаB1_B2
Даниил ДукатСлави Костов2 х 3 часаIronLions
Валери ДойчиновИво Даскалов2 х 3 часаТАРАЛЕЖИТЕ
Ирина ИвановаМихаил Фролошки2 х 3 часаФролош
Николай ЖелязовВихрен Иванов2 х 3 часаSparta 2
Vasil VelichkovMartin Tomanov2 х 3 часаMashinite
Martin StoevAnton Penev2 х 3 часа
Милен МаневВалентин Недялков2 х 3 часа
Velina KrastevaAntoaneta Genova2 х 3 часаVMware1
Nikolay RaychevKalin Kanev2 х 3 часаVMware5
Todor PopovDimityr Yanakiev2 х 3 часаFit2Run
Valentin OreshkovGrigor Varbanov2 х 3 часаCutty Sark
Александър СтаниловВладислав Маринов2 х 3 часаБегачите
Velizar BagarovElla Taneva2 х 3 часаBlond Masters
Stanislav SemovMaria Todorova2 х 3 часаS & M
Krassimir StephanovTodor Patarliev2 х 3 часа#NoSixFive
Valentin DimitrovВероника Милчева2 х 3 часаEasier said than run
Svetoslav TochevVladimir Kantchev2 х 3 часаTri4S-2
Boris SarabeevDimitar Dimitrov2 х 3 часаTri4S-1
Philip SotirovIvaylo Marinovski2 х 3 часаOrange Potato
Щафети 3 х 2 часа
Александър ПоповДенислав НайденовДиляна Янкова3 х 2 часаQuesters Backup
Николай ПетровГеорги МариновВалентин Войнов3 х 2 часаLos Locos del Cerro
Velina BozhilovaKiril ZhelyazkovPlamena Koleva3 х 2 часаSiteGround
Ели МиленоваМария ГелеваАспарух Стоянов3 х 2 часаГребците
Tomislav IvanovNikola ProynovBlagovest Trenchev3 х 2 часаБягамЗаНаздраве
Georgi KaravasilevMargarita PaunovskaTeodor Dimitrov3 х 2 часаGMT
Моника ХристоваГеорги СтояновЛюбомир Сандов3 х 2 часаСкомина
Abbas SalameDimi ChervenlievaNedqlko Dimitrov3 х 2 часаDAN - As.
Marin DamyanovKarmen AgopyanAndrey Marchev3 х 2 часаSBTech Tripod
Теодор БаневИво ЗлатевКрасимир Георгиев3 х 2 часаVIVACOM FAST RUNNERS
Владислав ЗаимовИлиян ТрончевАнтоний Петров3 х 2 часаVIVACOM SMART
Angel BanevHristina VivkovaZlatin Popov3 х 2 часаGTT Running Team
Васил ВасилевДобринка МихайловаМая Петкова3 х 2 часаVIVACOM Need for Speed
Калин СавчевРайна НиколоваПетър Нешков3 х 2 часаVIVACOM Nitro
Ангел ХристовХристо ХристовДиана Найденова3 х 2 часаVIVACOM No Limits
Георги КърчевЗдравко ЗдравковЦветомир Иванов3 х 2 часаGreenLife
Tanya PetkovaGergana VankovaDafinka Todorova3 х 2 часаБягащите принцеси
Даниел ЙордановЯвор ДанаиловНанси Атанасова3 х 2 часа"Two and a Half Men" / BEGACH
Daniel IvanovKenneth van SchootenDimitar Ivanov3 х 2 часаRun, Forest, run!
Metodi GeorgievDimitur GenovTodor Marinov3 х 2 часаMMM
Galina HristovaNikolay NikolovNikolay Chakarov3 х 2 часаArt runners
Georgi CholakovNikolay PetkovIvailo Djilianov3 х 2 часаSwim Bike Run
Христо КабадаевРуслан ПалазовВлади Мутафчиев3 х 2 часаTRI Speed
Румен БогдановскиВалентина МаджароваЙоанна Маджарова3 х 2 часаБАНИЧКА
Dess VassilevaSevelina KirovaYana Mitsova3 х 2 часаAbi's Angels
Benjamin KaneDanny StonesKonstantin Ivanov3 х 2 часаThe Rolling Stones
Momchil IgnatovDobromir GeorgievNikolay Nachev3 х 2 часаAchilleus
Ани ЯневаВесела КучеваДеница Коева3 х 2 часаMотивация
Radoslav TodorovSvetlozar GeorgievRosen Slavov3 х 2 часаREAL GREEN
Hristo AstradjievHristina HaralampievaVladimir Petrov3 х 2 часаVMware2
Alexander DimitrovYavor BoychevPeter Mitrov3 х 2 часаVMware3
Sibin GeorgievGeorgi MitsovAlexander Stoyanov3 х 2 часаVMware4
Николай КленскиНеда КленскаНиколай Миленков3 х 2 часаШмиргИли
Vassilena ValchanovaMartin TonevDimitar Smilyanov3 х 2 часаБоздуган Красно село
Krasimira DishkovaIrena TsankovaPetya Lozanova3 х 2 часа"Gemini "
Георги ЦековАлександър ВладимировХристо Танев3 х 2 часаEbem&Begam
Мартин ИвановПламен ДавидовКонстантин Бамбеков3 х 2 часаPerfect Strangers
Вера ГригороваМария КалканджиеваВладимир Станоев3 х 2 часаНомади
Danail PavlovЮлиян СавовПавел Динчийски3 х 2 часаМаратон Пловдив
Stoyan ChochkovKrasimir KrastevSlavi Dimitrov3 х 2 часаHeel Strike Maniacs
Tsvetozar StanchevMaya MalkanovaVladimir Zarkov3 х 2 часаОтбор "От Бор"
Даниела МаневаНина ЛамбоваЛиляна Бановска3 х 2 часаPurple Rain
Krasimira Videvadimitar kachamakovstefan velkushanov3 х 2 часаLittle Steps
Nadia AualЦветан РайковРадослав Шишков3 х 2 часаBoom Boom
Mihail OgnyanovSvetla StanevaKrum Georgiev3 х 2 часаMiKruSvet
Stoyan YonchovskiИван ЗлатевВиктор Станчев3 х 2 часаRun in the Background
Ивайло КабаковАндрей ТагаревАндрей Атанасов3 х 2 часаClockwork Orange
Rossen MilatchkovElitza MilanovaJoanna Arsova3 х 2 часаZheuenca
Andrey SamardzhievVladislav KonstantinovGalina Nencheva3 х 2 часаBegach-ite Завръщането
Georgi DrambozovKostadin GyumovHristo Topuzov3 х 2 часаБански старец
Yavor DimitrovPavlin TodorovDimon Dimitrov3 х 2 часаЛошите от Севера
Ivan IvanovKancho KostadinovAngel Angelov3 х 2 часаASICS frontrunner Bulgaria
Aleksandrina SlavovaTsvetelin TsvetkovAdrian Dimitrov3 х 2 часаСъквартирантите
Teodora TsulinaMila IskrovaTonya Toneva3 х 2 часаBadjack